Schëffleng 2

Klassement
Spilldag
Gewonnen
Glaichspill
Verluer
Forfait
Total
Itzëg 1
12
12
0
0
0
36
Schëffleng 2
12
9
1
2
0
31
Kayl 2
12
8
1
3
0
29
Beetebuerg 1
12
4
3
5
0
23
Sandweiler 1
11
4
2
5
1
20
Junglinster 2
12
1
3
8
0
17
Schëffleng 3
12
1
2
9
0
16
Kehlen 2
11
1
2
8
0
15
Datum
Auerzäit
Haal
Home
Guest
Resultat
28.09.2019
18:00
BT
Betebuerg 1
Sandweiler 1
4-4
28.09.2019
15:00
HB
Izëg 1
Jonglënster 1
6-2
27.09.2019
19:30
H.S.R.
Kayl 2
Kehlen 2
6-2
28.09.2019
17:30
EAW
Schëffleng 2
Schëffleng 3
8-0
05.10.2019
18:00
BT
Betebuerg 1
Jonglënster 2
4-4
05.10.2019
15:00
HB
Izëg 1
Sandweiler 1
7-1
06.10.2019
09:30
K
Kehlen 2
Schëffleng 2
0-8
05.10.2019
17:30
EAW
Schëffleng 3
Kayl 2
1-7
19.10.2019
18:00
BT
Betebuerg 1
Izëg 1
2-6
18.10.2019
20:30
C.S.S.
Sandweiler 1
Kayl 2
3-5
19.10.2019
17:30
EAW
Schëffleng 2
Jonglënster 2
6-2
19.10.2019
17:30
EAW
Schëffleng 3
Kehlen 2
4-4
08.11.2019
19:30
H.S.R.
Kayl 2
Betebuerg 1
3-5
10.11.2019
09:30
K
Kehlen 2
Sandweiler 1
3-5
09.11.2019
16:00
G.S.J.
Jonglënster 2
Schëffleng 3
6-2
09.11.2019
15:00
HB
Izëg 1
Schëffleng 2
5-3
16.11.2019
18:00
BT
Betebuerg 1
Kehlen 2
6-2
15.11.2019
20:30
C.S.S.
Sandweiler 1
Schëffleng 2
4-4
15.11.2019
19:30
H.S.R.
Kayl 2
Jonglënster 2
5-3
16.11.2019
17:30
EAW
Schëffleng 3
Izëg 1
0-8
23.11.2019
17:30
EAW
Schëffleng 2
Betebuerg 1
7-1
23.11.2019
17:30
EAW
Schëffleng 3
Sandweiler 1
3-5
23.11.2019
16:00
G.S.J.
Jonglënster 2
Kehlen 1
2-6
23.11.2019
15:00
HB
Izëg 1
Kayl 2
6-2
14.12.2019
18:00
BT
Betebuerg 1
Schëffleng 3
7-1
13.12.2019
20:00
H.S.R.
Kayl 2
Schëffleng 2
3-5
11.12.2019
20:30
C.S.S.
Sandweiler 1
Jonglënster 2
6-2
14.12.2019
15:00
HB
Izëg 1
Kehlen 2
7-1
10.01.2020
20:30
C.S.S.
Sanweiler 1
Betebuerg 1
5-3
10.01.2020
20:00
G.S.J.
Jonglënster 2
Izëg 1
2-6
11.01.2020
17:00
K
Kayl 2
Kehlen 2
1-7
11.01.2020
17:30
EAW
Schëffleng 3
Schëffleng 2
1-7
18.01.2020
16:00
G.S.J.
Jonglënster 2
Betebuerg 1
2-6
17.01.2020
20:30
C.S.S.
Sandweiler 1
Izëg 1
0-8
18.01.2020
17:30
EAW
Schëffleng 2
Kehlen 2
8-0
17.01.2020
19:30
H.S.R.
Kayl 2
Schëffleng 3
6-2
22.01.2020
20:00
I
Izëg 1
Betebuerg 1
8-0
24.01.2020
19:30
H.S.R.
Kayl 2
Sandweiler 1
6-2
25.01.2020
16:00
G.S.J.
Jonglënster 2
Schëffleng 2
2-6
26.01.2020
09:30
K
Kehlen 2
Schëffleng 3
2-6
02.03.2020
20:00
BT
Betebuerg 1
Kayl 2
3-5
28.02.2020
20:30
C.S.S.
Sandweiler 1
Kehlen 2
29.02.2020
17:30
EAW
Schëffleng 3
Jonglënster 2
4-4
29.02.2020
17:30
EAW
Schëffleng 2
Izëg 1
1-7
08.03.2020
09:30
K
Kehlen 2
Betebuerg 1
4-4
07.03.2020
17:30
EAW
Schëffleng 2
Sandweiler 1
8-0
06.03.2020
19:30
G.S.J.
Jonglënster 2
Kayl 2
4-4
07.03.2020
15:00
HB
Izëg 1
Schëffleng 3
8-0
21.03.2020
18:00
BT
Betebuerg 1
Schëffleng 2
20.03.2020
20:30
C.S.S.
Sandweiler 1
Schëffleng 3
22.03.2020
09:30
K
Kehlen 2
Jonglënster 2
20.03.2020
19:30
H.S.R.
Kayl 2
Izëg 1
28.03.2020
17:30
EAW
Schëffleng 3
Betebuerg 1
28.03.2020
17:30
EAW
Schëffleng 2
Kayl 2
28.03.2020
16:00
G.S.J.
Jonglënster 2
Sandweiler 1
29.03.2020
09:30
K
Kehlen 2
Izëg 1